Aktualności

Prosimy śledzić na bieżąco plan wydarzeń znajdujący się przed salą Tygryska, ponieważ jest on modyfikowany zgodnie z potrzebami organizacyjnymi pracy grupy.

Nasza grupa

Grupa Tygryska w roku szkolnym 2017/2018 liczy 25 osób, a w tym 10 dziewczynek i 15 chłopców. Do grupy dołączyło 4 pięciolatków. Ulubionymi zajęciami dowolnymi dzieci są zabawy konstrukcyjne i szczególnie wśród dziewczynek - zajęcia plastyczne. Spośród zajęć zorganizowanych dzieci szczególnie z zainteresowaniem biorą udział w zajęciach muzycznych, rytmicznych, gimnastycznych, a także aktywnie poznają język angielski. Dzieci w grupie są bardzo dynamiczne i ciekawe otaczającego je świata. Z ogromnym zapałem zdobywają nowe umiejętności przygotowujące je do podjęcia nauki w szkole.