Programy wychowania przedszkolnego 2017/2018

Uchwałą Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2017/2018 w naszym przedszkolu realizowane są następujące programy wychowania przedszkolnego:

Grupy:
Sówki, Kłapouszka, Kangurka, Króliczka, Pszczółek, Kubusia Puchatka
"Nasze przedszkole" - autorstwa M. Kwaśniewskiej oraz W. Żaby-Żabińskiej
MAC Edukacja

Grupa Tygryska

"Elementarz sześciolatka"
program autorstwa S. Doroszuk, J. Gawryszewskiej, J. Hermanowskiej i Katarzyny Kamińskiej-Dolata
Nowa Era

Program wychowawczy Przedszkola Miejskiego nr 25

Program wychowawczy Przedszkola Miejskiego nr 25 w Gorzowie Wielkopolskim.
Załączniki:

"Przyjaciele Zippiego"

Program jest realizowany w naszej placówce przez mgr Katarzynę Pawelczak.
Podstawowe założenie, jaki przyświeca programowi Przyjaciele Zippiego jest bardzo proste – jeśli małe dzieci nauczą się jak radzić sobie z trudnościami, to w okresie dorastania i dorosłości, powinny lepiej radzić sobie z problemami i kryzysami.

Język angielski

Zajęcia z języka angielskiego prowadzi pani Karolina Bonifaciuk; odbywają się one 2 razy w tygodniu: u 4-, 5- i 6-latków po 30 minut, u 3-latków po 15 minut.
Kurs języka angielskiego opiera się o cykl wydawnictwa Pearson: "New English Adwenture".