Deklaracja kontynuacji edukacji przedszkolnej

Zgodnie z Zarządzeniem nr 5/2021 Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego z dnia 13 stycznia 2021r. TERMIN POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO DLA DZIECI UCZESZCZAJACYCH DO PRZEDSZKOLA rozpoczyna się 8 lutego i trwa do 11 lutego 2021 r.
W tych dniach będą wydawane i przyjmowane wypełnione przez rodziców DEKLARACJE KONTYNUACJI EDUKACJI W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 25 W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM w roku szkolnym 2021/2022.
•Deklaracja kontynuacji jest dokumentem, dlatego bardzo prosimy o wypełnienie karty czytelnie (prosimy nie składać, nie zaginać karty).
Deklarację należy dostarczyć do placówki w nieprzekraczalnym terminie do 11.02.2021 r. w godzinach pracy przedszkola. Niespełnienie tego wymogu jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu w nowym roku szkolnym.