Zimowy Krajobraz

Rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pt. „Zimowy krajobraz” w Przedszkolu Miejskim nr 25

W styczniu 2021 roku, odbyło się rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pt. „Zimowy krajobraz”, zorganizowanego w Przedszkolu Miejskim nr 25 w Gorzowie Wielkopolskim.

Celami konkursu było pobudzanie wyobraźni i rozwijanie kreatywności dzieci, poprzez poszukiwanie rożnych form plastycznych, rozwijanie zainteresowania światem przyrody oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej.

Bardzo dziękujemy, ponieważ konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wpłynęło 98 prac konkursowych z 11 przedszkoli.

W dniu 22.01.2021r., zebrała się komisja w skład której wchodziły: pani dyrektor Elżbieta Łukaszczuk, pani w-ce dyrektor Izabela Kołodnicka oraz koordynator konkursu pani Zuzanna Gryska.

Ocenie podlegała kreatywność, estetyka pracy oraz samodzielność i zgodność z tematem.

Wśród nadesłanych prac wyłoniliśmy następujących zwycięzców:

W kategorii wiekowej 3-4 latki

I MIEJSCE – Marcelina Komorek, PM nr 2 w Gorzowie Wlkp.

II MIEJSCE – Igor Szostak, PM nr 17 w Gorzowie Wlkp.

III MIEJSCE – Filip Małkiński, PM nr 25 w Gorzowie Wlkp.

Dodatkowo wyróżnienie otrzymali:

Oliwia Fila, PM nr 31 w Gorzowie Wlkp.

Aleksandra Wieczorkowska, Punk Przedszkolny przy PM nr 2 w Gorzowie Wlkp.

Hanna Stefańska, PM nr 21 w Gorzowie Wlkp.

W kategorii wiekowej 5-6 latki

I MIEJSCE – Julian Kanecki, PM nr 21 w Gorzowie Wlkp.

II MIEJSCE – Bartosz Bryłka, PM nr 22 w Gorzowie Wlkp.

III MIEJSCE – Matylda Kowal, PM nr 25 w Gorzowie Wlkp.

Dodatkowo wyróżnienie otrzymali:

Zofia Płatkowska, PM nr 30 w Gorzowie Wlkp.

Mateusz Łapo, PM nr 21 w Gorzowie Wlkp.

Aleksandra Śmigasiewicz, PM nr 13 w Gorzowie Wlkp.

Serdecznie gratulujemy!

Dyplomy dla uczestników konkursu, zostaną wysłane na adresy e-mail przedszkoli, a dla wszystkich osób wyróżnionych dyplomy oraz nagrody zostaną dostarczone do przedszkoli.

Zuzanna Gryska