Spotkanie adaptacyjne dla dzieci 3-letnich

Szanowni Państwo

Już niebawem rozpocznie się nowy rozdział w życiu Waszego dziecka, który zapoczątkuje wieloletnią edukację i proces przygotowania do dorosłego życia. Ta nowa sytuacja dla Waszego dziecka, ale także dla Was, drodzy Rodzice, może nieść ze sobą wiele emocji począwszy od radości, poprzez ciekawość połączoną z niewielkim niepokojem przed nową sytuacją, aż do lęku i strachu przed nieznanym.

Dlatego w trosce o zminimalizowanie negatywnych skutków adaptacji, planujemy zorganizować zajęcia dla Dzieci i Rodziców nowych przedszkolaków. Zachęcam do aktywnego udziału w zajęciach adaptacyjnych.

Z uwagi na obowiązujące ograniczenia związane z pandemią COVID-19, zajęcia adaptacyjne są inaczej zorganizowane niż w poprzednich latach.

Drugie spotkanie adaptacyjno- informacyjne planowane jest na 30 sierpnia (poniedziałek) dwóch podgrupach.

I grupa na godzinę 11.00 - nazwiska dzieci od A do M

II grupa na godzinę 12.00 – nazwiska dzieci od P do Z

Na zajęcia zapraszamy dziecko w towarzystwie jednego z rodziców/opiekunów.
Przypominamy o obowiązku posiadania maseczki i dezynfekcji dłoni przez dorosłego oraz obuwiu zmiennym dla dziecka i rodzica.

Na spotkanie prosimy przynieść wypełnione dokumenty (upoważnienie do odbioru dziecka, klauzurę o przetwarzaniu danych osobowych, ankieta informacyjna o dziecku, oświadczenie o stanie zdrowia) oraz tzw. „wyprawkę przedszkolak”.

Serdecznie zapraszamy i prosimy o punktualność.

Dyrektor Przedszkola

Adaptacja dzieci do przedszkola - prezentacja

Załączniki:
  • , 0.00 MB