... TUBKI PO KLEJACH AMOS

Zbieramy puste tubki po klejach AMOS, a za każde 120 tubek otrzymamy 30 szt. kleju w sztyfcie AMOS 8g.

... SUROWCE WTÓRNE

Nasze przedszkole wspiera ekologię poprzez zbieranie surowców wtórnych.
Zachęcamy do zbierania i segregowania odpadów, które można przynosić do naszego przedszkola.
Zbieramy:
- makulaturę – w mniejszych ilościach można zostawić w zielonym kuble przy wejściu do przedszkola, większe ilości prosimy zostawić przy wejściu do kotłowni przedszkola od strony parkingu przedszkolnego;
- opakowania aluminiowe – zbieramy je w drugim zielonym kuble przy drzwiach głównych przedszkola;
- plastikowe nakrętki – prosimy przynosić do sal,
- zużyte baterie - prosimy przynosić do sal,
- puste tubki po klejach AMOS ( wymieniamy je na nowe kleje) - prosimy przynosić do sal.

WSPÓŁPRACA Z INNEKO

Przedszkole bierze udział w zbiórce pod hasłem: "Zielona szkoła-zielone przedszkole".
W ramach zbiórki, w roku szkolnym 2018/2019 można wygrać:
I miejsce - zestaw kina domowego
II miejsce - telewizor LED 42'
III miejsce - projektor multimedialny
IV miejsce - zajęcia cybernetyki w Klubie Młodego Wynalazcy dla 20 osobowej grupy (wyłonionej przez palcówkę)
V miejsce - zajęcia na Polu Golfowym Zawarcie dla 20 osobowej grupy (wyłonionej przez palcówkę)
VI-XII miejsca - 20% rabatu na zajęcia prowadzone w laboratoriach Klubu Młodego Wynalazcy